Tak dla InVitro

Ruszyła zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy.

Czytaj więcej...

Dogrywka polityczna

Udział w programie regionalnego oddziału telewizji.

Czytaj więcej...

LexCzarnek – protestujemy

Nauczyciele przedszkolni to grupa zawodowa o bardzo wysokich kwalifikacjach, świetnie wykształcona i stale dokształcająca się, przygotowana też do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Wg MEiN te kwalifikacje są do nauczania najmłodszych niepotrzebne...

Czytaj więcej...

Spotkania w Koluszkach

Łódź od Koluszek dzieli tylko 45 kilometrów. Staram się być blisko spraw mieszkańców i działań władz lokalnych.

Czytaj więcej...

Powiedzmy NIE fajerwerkom!!!

Podpisz apel w sprawie przyspieszenia rozpatrzenia projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie zwierząt oraz ustawy o materiałach wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego!

Czytaj więcej...

Ceran Press

O swojej drodze do polityki, największych sukcesach i porażkach i ulubionych lekturach rozmawiałem dziś z redaktor Dorotą Ceran.

Czytaj więcej...

Wasze sprawy

Twarzą w twarz rozmawia się najlepiej. Przychodzicie Państwo do mnie ze sprawami, które Was gnębią, z propozycjami działań dla Łodzi i Polski albo żeby po prostu porozmawiać o polityce i nie tylko.

Czytaj więcej...

Przed 1 listopada

Sprzątamy z uczniami SP nr 81 w Łodzi groby żołnierzy na Cmentarzu Wojskowym na Dołach.

Czytaj więcej...

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Illinois State University. Od 12 lat jestem samorządowcem z pasji, zawodu i przekonania. W latach 2006-2010 byłem radnym Rady Miejskiej i jej wiceprzewodniczącym, od 2010 roku jestem wiceprezydentem Łodzi.

Czytaj więcej...

Dla Łodzi

Jestem autorem jednej z najgłośniejszych inicjatyw ekologicznych w Polsce dot. wprowadzenia zakazu bezpłatnej dystrybucji jednorazowych torebek foliowych. Byłem projektodawcą wielu innych uchwał m.in. w sprawie zasad sprzedaży na rzecz najemców samodzielnych lokali mieszkalnych, Strategii Ulicy Piotrkowskiej, Regulaminu Konsultacji Społecznych. 

Czytaj więcej...