Rozmowy z Łodzianami

W ostatnim czasie spędziliśmy wiele godzin na rozmowach z łodzianami: na Rynku Bałuckim, Górniaku, Dąbrowie, Giełdzie Samochodowej, w pobliżu Manufaktury i CH Retkinia, obok „Stajni Jednorożców” i Galerii Łódzkiej, no i oczywiście na ulicy Piotrkowskiej. Wszędzie tam, razem z moimi asystentami rozdawaliśmy kolejne wydanie „Posłańca Łódzkiego”...

Oczywiście cieszy mnie ogromne zainteresowanie moją gazetą - ale jeszcze bardziej wszystkie szczere i naprawdę ważne rozmowy.

Za wszystkie bardzo dziękuję

Już wkrótce światło dzienne ujrzy kolejny numer, w którym wiele uwagi poświęcę naszemu miastu - z okazji jego 600-lecia.

Przypomnę, że obecny numer wciąż jeszcze jest dostępny w moim biurze poselskim znajdującym się na ul. Piotrkowskiej 67.

Można też zapoznać się z nim na stronie: www.poslanieclodzki.pl

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Illinois State University. Od 12 lat jestem samorządowcem z pasji, zawodu i przekonania. W latach 2006-2010 byłem radnym Rady Miejskiej i jej wiceprzewodniczącym, od 2010 roku jestem wiceprezydentem Łodzi.

Czytaj więcej...

Dla Łodzi

Jestem autorem jednej z najgłośniejszych inicjatyw ekologicznych w Polsce dot. wprowadzenia zakazu bezpłatnej dystrybucji jednorazowych torebek foliowych. Byłem projektodawcą wielu innych uchwał m.in. w sprawie zasad sprzedaży na rzecz najemców samodzielnych lokali mieszkalnych, Strategii Ulicy Piotrkowskiej, Regulaminu Konsultacji Społecznych. 

Czytaj więcej...