Zobaczymy się w sądzie!

Płatne ogłoszenie będące zaproszeniem do udziału w pokojowym, legalnym i wciąż jeszcze zgodnym z polskim prawem Marszu z okazji 4 czerwca - nie może być opublikowane w „orlenowskim” Dzienniku Łódzkim i Expresie Ilustrowanym, ponieważ jest ich zdaniem „ubarwione politycznie”. Projekt przygotowany przez grafików DŁ i EI tuż po podpisaniu przeze mnie przesłanego przez nich zamówienia został odrzucony.

Panie i Panowie z Redakcji DŁ i EI - zgodnie z art. 36 ust. 1,2 i 4 Prawa prasowego nie możecie odmówić mi publikacji tego ogłoszenia i ostrzegam, jeśli nie ukaże się ono w piątkowych wydaniach na umówionej stronie – spotkamy się w sądzie! 

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Illinois State University. Od 12 lat jestem samorządowcem z pasji, zawodu i przekonania. W latach 2006-2010 byłem radnym Rady Miejskiej i jej wiceprzewodniczącym, od 2010 roku jestem wiceprezydentem Łodzi.

Czytaj więcej...

Dla Łodzi

Jestem autorem jednej z najgłośniejszych inicjatyw ekologicznych w Polsce dot. wprowadzenia zakazu bezpłatnej dystrybucji jednorazowych torebek foliowych. Byłem projektodawcą wielu innych uchwał m.in. w sprawie zasad sprzedaży na rzecz najemców samodzielnych lokali mieszkalnych, Strategii Ulicy Piotrkowskiej, Regulaminu Konsultacji Społecznych. 

Czytaj więcej...