Klauzula RODO

Szanowni Państwo,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) uprzejmie informujemy, że:

1) Administratorem danych osobowych jest Krzysztof Piątkowski, Poseł na Sejm RP z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 67/11u, 90-422 Łódź, tel.: +48 (42) 307-35-35, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2) Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani / Pan skontaktować poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z inspektorem ochrony danych i jego zastępcą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Biuro Poselskie Krzysztofa Piątkowskiego oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Ogólną podstawę do przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a - e ogólnego rozporządzenia.

3) Podanie danych osobowych jest warunkiem koniecznym do realizacji interwencji poselskiej w Biurze Poselskim Krzysztofa Piątkowskiego.

4) Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody, przez okres niezbędny do realizacji wskazanego celu.

5) W związku z przetwarzaniem danych osobowych, na podstawie przepisów prawa, posiada Pani/Pan prawo do: a) dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia; b) sprostowania danych, na podstawie art.16 ogólnego rozporządzenia; c) ograniczenia przetwarzania, na podstawie art. 18 ogólnego rozporządzenia.

6) Gdy podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, jest Pani/Pan zobowiązana(y) do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nierozpoznanie sprawy.

7) W przypadku, w którym przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do: a) dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia; b) sprostowania danych, na podstawie art. 16 ogólnego rozporządzenia; c) usunięcia danych, na podstawie art. 17 ogólnego rozporządzenia; d) ograniczenia przetwarzania, na podstawie art. 18 ogólnego rozporządzenia; e) wniesienia sprzeciwu, na podstawie art. 21 ogólnego rozporządzenia; f) cofnięcia wyrażonej zgody, w dowolnym momencie, w formie, w jakiej została ona wyrażona, co w konsekwencji skutkuje usunięciem Pani/Pana danych.

Prawa te są wykonywane przez Panią/Pana również względem tych osób, w stosunku do których sprawowana jest prawna opieka.

8) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

9) Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Odsłony: 2079

Add comment

Security code Refresh