Wasze sprawy

Twarzą w twarz rozmawia się najlepiej. Przychodzicie Państwo do mnie ze sprawami, które Was gnębią, z propozycjami działań dla Łodzi i Polski albo żeby po prostu porozmawiać o polityce i nie tylko.

Nie prowadzę dyżurów poselskich raz na miesiąc w wybranym tygodniu. Jestem dostępny dla Państwa od poniedziałku do piątku, gdy tylko nie pracuję w Sejmie. Wystarczy zadzwonić do Biura i umówić termin spotkania. Cieszę się, że korzystacie z tej możliwości i dziękuję za Państwa zaufanie. Przez trzy lata mojej pracy w Sejmie podjąłem ponad 200 interwencji w indywidualnych sprawach mieszkańców Łodzi i regionu. Każdy rozwiązany problem to dla mnie ogromna satysfakcja.

 

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Illinois State University. Od 12 lat jestem samorządowcem z pasji, zawodu i przekonania. W latach 2006-2010 byłem radnym Rady Miejskiej i jej wiceprzewodniczącym, od 2010 roku jestem wiceprezydentem Łodzi.

Czytaj więcej...

Dla Łodzi

Jestem autorem jednej z najgłośniejszych inicjatyw ekologicznych w Polsce dot. wprowadzenia zakazu bezpłatnej dystrybucji jednorazowych torebek foliowych. Byłem projektodawcą wielu innych uchwał m.in. w sprawie zasad sprzedaży na rzecz najemców samodzielnych lokali mieszkalnych, Strategii Ulicy Piotrkowskiej, Regulaminu Konsultacji Społecznych. 

Czytaj więcej...