Ceran Press

O swojej drodze do polityki, największych sukcesach i porażkach i ulubionych lekturach rozmawiałem dziś z redaktor Dorotą Ceran.

Miałem zaszczyt i ogromną przyjemność być pierwszym gościem z grona łódzkich parlamentarzystów w cyklu wywiadów politycznych realizowanych przez redaktor Dorotę Ceran, cenioną dziennikarkę telewizyjną i prasową, do 2016 r związaną z TVP, felietonistkę „Gazety Wyborczej”.

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Illinois State University. Od 12 lat jestem samorządowcem z pasji, zawodu i przekonania. W latach 2006-2010 byłem radnym Rady Miejskiej i jej wiceprzewodniczącym, od 2010 roku jestem wiceprezydentem Łodzi.

Czytaj więcej...

Dla Łodzi

Jestem autorem jednej z najgłośniejszych inicjatyw ekologicznych w Polsce dot. wprowadzenia zakazu bezpłatnej dystrybucji jednorazowych torebek foliowych. Byłem projektodawcą wielu innych uchwał m.in. w sprawie zasad sprzedaży na rzecz najemców samodzielnych lokali mieszkalnych, Strategii Ulicy Piotrkowskiej, Regulaminu Konsultacji Społecznych. 

Czytaj więcej...