Księga czarna a światła optymizmu brak

Mija 5 lat rządów PiS . To była owocna pięciolatka: 40 nowych podatków i opłat dla obywateli, największy dług publiczny w dziejach Polski (półtotora biliona zł).

Do tego imponujący deficyt budżetowy idący w setki miliardów, rekordowe zadłużenie szpitali, pieczołowicie rozmontowany system opieki zdrowia, koncertowo zniszczona edukacja, konsekwentna likwidacja niezależności sądownictwa...i wiele innych precedensowych osiągnięć. Wszystkie je udokumentowaliśmy w Czarnej księdze rządów PiS, którą oddajemy do Państwa dyspozycji. Ale najlepszą, choć lapidarną, recenzję poczynań pana prezesa Kaczyńskiego i spółki od kilku tygodni skanduje ulica.

Zapraszam do zapoznania się z raportem pod adresem: https://platforma.org/upload/document/czarnaksiega/Czarna%20Ksi%C4%99ga_5%20lat%20rz%C4%85d%C3%B3w%20PiS.pdf?fbclid=IwAR0m4kRY824vlZz49k4mfQmPV9MYDUe86EN8pcM7nAb4-Mab829XvFeIa3g

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Illinois State University. Od 12 lat jestem samorządowcem z pasji, zawodu i przekonania. W latach 2006-2010 byłem radnym Rady Miejskiej i jej wiceprzewodniczącym, od 2010 roku jestem wiceprezydentem Łodzi.

Czytaj więcej...

Dla Łodzi

Jestem autorem jednej z najgłośniejszych inicjatyw ekologicznych w Polsce dot. wprowadzenia zakazu bezpłatnej dystrybucji jednorazowych torebek foliowych. Byłem projektodawcą wielu innych uchwał m.in. w sprawie zasad sprzedaży na rzecz najemców samodzielnych lokali mieszkalnych, Strategii Ulicy Piotrkowskiej, Regulaminu Konsultacji Społecznych. 

Czytaj więcej...