Remont Muzeum Tradycji Niepodległościowych

Przyszedł czas na kompleksową modernizację głównej siedziby Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi.

O tradycje należy dbać. O te niepodległościowe - w szczególności. Po remontach dwóch oddziałów Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi - Oddziału Martyrologii Radogoszcz oraz Stacii Radegast - przyszedł czas na kompleksową modernizację głównej siedziby placówki przy ul. Gdańskiej. Po jej zakończeniu, m.in. pracach konserwatorskich, budowlanych oraz montażu windy, obiekt będzie atrakcyjniejszy dla zwiedzających i bardziej przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami.

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Illinois State University. Od 12 lat jestem samorządowcem z pasji, zawodu i przekonania. W latach 2006-2010 byłem radnym Rady Miejskiej i jej wiceprzewodniczącym, od 2010 roku jestem wiceprezydentem Łodzi.

Czytaj więcej...

Dla Łodzi

Jestem autorem jednej z najgłośniejszych inicjatyw ekologicznych w Polsce dot. wprowadzenia zakazu bezpłatnej dystrybucji jednorazowych torebek foliowych. Byłem projektodawcą wielu innych uchwał m.in. w sprawie zasad sprzedaży na rzecz najemców samodzielnych lokali mieszkalnych, Strategii Ulicy Piotrkowskiej, Regulaminu Konsultacji Społecznych. 

Czytaj więcej...