Nadzieja na lepszą Polskę

Polska potrzebuje silnego, niezależnego prezydenta, który będzie dla rządu partnerem, nie narzędziem. Który będzie łączył, a nie dzielił. Który będzie nas godnie reprezentował.

Właśnie rodzi się lepsza Polska. Zmiana zaczyna się dzisiaj. Rafał Trzaskowski nowym prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej.  Zapraszam do zapoznania się z programem wyborczym nowego kandydata KO w wyborach prezydenckich.

11 kandydatów, ale tylko jeden zwycięzca. Silny Prezydent Rafał Trzaskowski to warunek lepszej Polski dla nas wszystkich. I gwarancja, że nigdy więcej w trakcie jakiejkolwiek kampanii nie będziemy już oglądać równie tendencyjnych „debat” z równie żenującymi pytaniami obrażającymi inteligencję widzów-wyborców. 

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Illinois State University. Od 12 lat jestem samorządowcem z pasji, zawodu i przekonania. W latach 2006-2010 byłem radnym Rady Miejskiej i jej wiceprzewodniczącym, od 2010 roku jestem wiceprezydentem Łodzi.

Czytaj więcej...

Dla Łodzi

Jestem autorem jednej z najgłośniejszych inicjatyw ekologicznych w Polsce dot. wprowadzenia zakazu bezpłatnej dystrybucji jednorazowych torebek foliowych. Byłem projektodawcą wielu innych uchwał m.in. w sprawie zasad sprzedaży na rzecz najemców samodzielnych lokali mieszkalnych, Strategii Ulicy Piotrkowskiej, Regulaminu Konsultacji Społecznych. 

Czytaj więcej...